Tělocvičná jednota Sokol Slaný má vedle odboru Sokolské všestrannosti ve své základně 3 sportovní oddíly:

Oddíl karate SHOTOKAN KARATE – DO SOKOL SLANÝ

Oddíl karate čítal k 1. lednu 2017 celkem 79 členů v kategoriích senioři-1, muži – 9, ženy-4,  dorost-8 a žactvo-57 členů.

Předseda oddílu: Robert Rous

trenéři: Petr Mráček, Michal Kaiser, Vladimír Herold, Jan Kárník, Robert Rous.

Oddíl cvičí ve svých pravidelných hodinách ve velké tělocvičně sokolovny vždy ve středu a v pátek od 16,30 do 20 hodin v malé tělocvičně karate v patře sokolovny dle potřeb oddílu.

Oddíl se účastnil s žáky, juniory a muži Mistrovství ČR v Hradci Králové, Kvalifikace na ME a republikových turnajů, odkud přivezl řadu zlatých, stříbrných a bronzových medailí a dalších přeborů a turnajů.

Oddíl pořádá pravidelné červnové soustředění dětí v Benecku.

Oddíl karate SHOTOKAN KARATE – Do SOKOL SLANÝ má své internetové stránky www.primakarate.cz

Oddíl volejbalu

Oddíl volejbalu TJ Sokol Slaný čítá k 1. lednu 2017 celkem 39 členů v kategorii senioři 7, muži 233 a ženy 9 členů,ve třech samostatných oddílech: Ženy, Muži Slaný – Studeněves a Rekreační odbíjená.

Všechny oddíly hrají pouze rekreační volejbal a případné turnaje příchozích. Ve dvou smíšených družstvech se pravidelně účastní turnaje Plácal Cap.

Ženy – Kontakt: Dana Jandová mob.: 723 598 555, Eva Slabecká 723 449 311.

Rekreační odbíjená – Kontakt:Vladimír Venc, mob.: 737 855 790

Oddíl nohejbalu

Oddíl nohejbalu čítá k 1. lednu 2017 celkem 22 členů, z toho 16 mužů, 3 dorostenci a 3 žáci.

Muži v loňském roce vyhráli Krajský přebor, získali titul Přeborníka kraje a Jakub Beránek byl vyhlášen nejlepším hráčem KP. V kvalifikaci pak postoupili pro letošní rok do II. ligy. Druhé mužstvo hraje pouze rekreační nohejbal. Žáci a dorost hrají krajský přebor (3 místo v KP dorostu 2016) a účastní se i jiných přeborů a pohárů.

Předsedou oddílu je Jiří Beránek, mládež vede Jakub Beránek.

Oddíl má své vlastní internetové stránky www.nohejbalslany.obrona.net,

Aktualizováno (Středa, 12 Duben 2017 04:29)