Odbor Sokolské všestrannosti Tělocvičné jednoty Sokol Slaný je nejsilnější složkou TJ.

Tvoří jej oddíly: Rodiče a děti, Nejmladší žactvo, Mladší žactvo, Starší žactvo, Dorost, Sokolská atletika, Ženy a Zdravotní tělocvik.

Podle poslední statistiky k 1. lednu 2017 má odbor celkem 385 členů, z toho 250 dětí a mládeže a 136 dospělích.

Odbor Sokolské všestrannosti má 14 cvičitelů a cvičitelek a 2 pomahatelky.

Náčelnice Odboru všestrannosti TJ Sokol Slaný Karla Kroufková, kontakt: 736 463 284

Oddíl Rodiče a děti vedou cvičitelky Veronika Kejzlarová, Petra Keřková, Iva Hanáčková a Lenka Holubová. (cvičí v úterý od 16 do 17 hod)

Oddíl nejmladší žactvo (předškoláků) vedou cvičitelé Martin Ševíc a Václav Truneček. (cvičí v úterý od 17 do 18 hod)

Oddíly Mladšího žactva (cvičí pondělí a ve čtvrtek od 17 do 18 hodin) a Staršího žactva (cvičí v pondělí a ve čtvrtek od 18 do 19 hodin) vedou cvičitelky a cvičitelé Karla Kroufková, Klára Ničová, Sylva Ničová, Pavel Šanda, Soňa Šumová a Dana Zmátlíková.

Oddíl sokolské atletiky (cvičí na atletickém stadionu) vedou Soňa Šumová (kontakt: 603 104 692) a Tomáš Náprstek. ;

Cvičení žen ( v úterý od 19 do 20hod) vede Jaroslava Ekertová

Zdravotní tělocvik (cvičí v ´terý od 18 do 19hod) vede Milena Ortmannová

Přihlásit sebe i své děti můžete v uvedených časech ve slánské sokolovně.

Rozpisy tréninků a zápasů sportovních oddílů karate a nohejbalu najdete na jejich internetových stránkách www.primakarate.cz; www.nohejbalslany.obrona.net.

Tělocvičná jednota SOKOL Slaný

starosta: Dobner Libor - tel.: 604 707 624

Přijďte cvičit do Sokola!

cvičení oddílů Sokolské všestrannosti začíná v pondělí 14. a v úterý 15. září 2015

dle rozvrhu hodin.