Odbor Sokolské všestrannosti Tělocvičné jednoty Sokol Slaný je nejsilnější složkou TJ.

Tvoří jej oddíly: Rodiče a děti, Nejmladší žactvo, Mladší žactvo, Starší žactvo, Dorost, Sokolská atletika, Ženy a Zdravotní tělocvik.

Podle poslední statistiky k 1. lednu 2017 má odbor celkem 385 členů, z toho 250 dětí a mládeže a 136 dospělích.

Odbor Sokolské všestrannosti má 14 cvičitelů a cvičitelek a 2 pomahatelky.

Náčelnice Odboru všestrannosti TJ Sokol Slaný Karla Kroufková, kontakt: 736 463 284

Jak se cvičí ve slánské sokolovně.

RODIČE A DĚTI (2 - 4 roky)

pondělí a čtvrtek od 16 do 17 hodin

Cvičit začínáme od čtvrtka 14. září.

NEJMLADŠÍ ŽACTVO (4 – 6 let)

úterý od 17 do 18 hodin

Začínáme od úterý 12. září.

MLADŠÍ ŽACTVO (1.- 4. třída)

pondělí a čtvrtek od 17 do 18 hodin

Začínáme od čtvrtka 14. září.

STARŠÍ ŽACTVO (5.- 9. třída) A DOROSTY

pondělí a čtvrtek od 18 do 19 hodin

Začínáme od čtvrtka 14. září.

ZDRAVOTNÍ TĚLOCVIK

úterý  od 18  do 19 hodin

Začínáme od úterý 12. září.

PŘÍJEMNÉ CVIČENÍ PRO ŽENY A DÍVKY

pondělí od 19 do 20 hodin

Začínáme od pondělí 18. září.

Oddíl SOKOLSKÉ ATLETIKY trénuje na atletickém stadionu. Začínáme dle dispozic cvičitelů oddílu.

Přihlásit sebe i své děti můžete v uvedených časech ve slánské sokolovně.

Rozpisy tréninků a zápasů sportovních oddílů karate a nohejbalu najdete na jejich internetových stránkách  www.primakarate.cz; www.nohejbalslany.obrona.net.

Tělocvičná jednota SOKOL Slaný Třebízského 625, Slaný, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   starosta: Dobner Libor - tel.: 604 707 624

Přihlásit sebe i své děti můžete v uvedených časech ve slánské sokolovně.

Rozpisy tréninků a zápasů sportovních oddílů karate a nohejbalu najdete na jejich internetových stránkách www.primakarate.cz; www.nohejbalslany.obrona.net.

Tělocvičná jednota SOKOL Slaný

starosta: Dobner Libor - tel.: 604 707 624

Přijďte cvičit do Sokola!

cvičení oddílů Sokolské všestrannosti začíná v pondělí 14. a v úterý 15. září 2015

dle rozvrhu hodin.