Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Den dětí na kurtech sokolovny

Ve čtvrtek 16. června se cvičenci z nejmladších oddílů Sokolské Všestrannosti slánského Sokola, Rodiče a děti a Nejmladší žactvo rozloučili s prvním pololetím již tradičním Dnem dětí na kurtech. Počasí nám přálo a dětí, rodičů i prarodičů bylo jako smetí. Účastníky čekalo osm soutěžních met, na kterých museli splnit zadané úkoly. Po jejich splnění je čekala sladká i věcná odměna. Vyvrcholením odpoledního dovádění bylo opékání buřtů u ohníčku, o který se postaral všudy přítomný místostarosta Sokola Josef Chodora.

Na kurtech nechyběl ani velký zelený drak Petra Janošce, z jehož košíku se dětem dostalo dalších sladkostí. Sportovní odpoledne nejmenších se letos opět vydařilo a pršet začalo, až když už bylo po všem a my, dospělí, jsme pod střechou, při víně a pivečku hodnotili celou akci.

Poděkování patří všem zúčastněným z řad rodovstva i Sokola, především cvičitelkám oddílu Rodiče a děti Veronice Kejzlarové, Petře Keřkové a Lence Holubové a cvičitelům oddílu Nejmladšího žactva Martinu Ševicovi a Václavu Trůnečkovi, stejně jako všem pomahatelkám,  pomahatelům a výborákům, kteří jak cvičení oddílů v první polovině roku, tak i Den dětí na kurtech pomohli organizovat.

Všem přejeme hezké prázdniny,  příjemnou dovolenou a v září se těšíme na shledanou.

L.Dobner, starosta TJ Sokol Slaný

Den dětí v Slánském Sokole