Ve středu 14. ledna 2015 se v Hejtmanském dvoře ve Slaném uskutečnil již 3. ročník soutěže Kladenského deníku Nejúspěšnější sportovec roku, tentokrát za rok 2014 a ve spolupráci se Společností patriotů Slaného, agenturou SPORT ACTION a Českou unií sportu.

Také slánský Sokol měl mezi navrženými sportovci své zástupce. Za oddíl Shotokan karate Do to byl Robert Rous a Kateřina Šandová a za odbor Sokolské všestrannosti dva slánští účastníci brněnského Přeboru republiky ČOS, Kryštof Šanda a Magdalena Taušová.

V kategorii trenér byl na druhém místě vyhlášen Jan Vosmík, který jako dorostenec začínal s boxem ve slánské sokolovně. Do Síně slávy byl, in memoriam, uveden dlouholetý reprezentant a později trenér AK Heros Slaný, Bohumil Aldorf, rovněž působící ve své době v TJ Sokol Slaný.

V anketě čtenářů se Sportovní hvězdou roku 2014 v kategorii mládeže stala naše Kateřina Šandová, členka oddílu Shotokan karate Do i oddílu starších žáků Sokolské všestrannosti.

Za úspěšnou reprezentaci TJ Sokol Slaný patří Katce Šandové velké poděkování a sokolská gratulace.

LiD

Foto: Kateřina Husárová a Libor Dobner