V sobotu 29. listopadu vyjížděli slánští Sokolíci do Písku, kde se zúčastnili oblastní soutěže Malého teamgymu. Malý teamgym je gymnastická dvojboj družstev, ve kterém závodníci předvádějí tři série dynamických akrobatických řad a tři série skoků na malé trampolínce.

Slánské družstvo v kategorii I (děti do 11 let) ve složení Kryštof Šanda, Eliška Silná, Nelinka Kernerová, Viktorka a Leontýnka Valentovy, Majda Taušová, Maruška Kubešová a Maruška Zmátlíková obsadilo krásné třetí místo.

V kategorii III (dorost a dospělí) se naše družstvo ve složení Honza Zmátlík, Lucka Lišková, Petra Mazochová, Bětka Bartoňová, Katka Šandová, Eva Kubešová a Eva Müllerová umístilo na druhém místě. Obě družstva postupují do dalšího kola, které se koná 14. prosince 2014 v Praze.

Držte nám, prosíme, palce!

Dana Zmátlíková a LiD

FOTO ZDE