Tradičním sokolením – dnem dětí na kurtech slánské sokolovny ukončil předprázdninové sportování sokolský oddíl Rodičů a dětí a jejich kamarádů.  Postupně se pak se sokolovnou rozloučily i ostatní oddíly, naposledy karatisté. Osiřelou sokolovnu nyní čekají některé nutné prázdninové rekonstrukce, z nichž asi nejdůležitější je výměna toalet a umyvadel na pánských i dámských WC a menší opravy podlahy velké tělocvičny. Pracovat se bude také na kurtech, kde ale letní tréninky a turnaje volejbalistů a nohejbalistů neskončí. Chystá se přístavba nářaďovny k přístěnku na antuku, snížení stropu venkovní šatny nohejbalistů a dobourání starého zdiva ve směru k zahradě paní Černušákové. Začištěná plocha bude následně nově zaplocena. Vedení Sokola počítá rovněž se zasíťováním prostorů ke kůlnám a garážovým stáním v někdejších stavebninách.

Prázdniny utečou jako voda a my se s vámi všemi, malými i velkými těšíme na shledanou v září nového školního roku.

deti na kurtech