Dvěma poprázdninovými zápasy na hřištích soupeře ukončili nohejbalisté slánského Sokola historicky zatím nejvýznamnější ročník ve své historii, když jako druholigový nováček byli důstojnými soupeři ostatním mužstvům.

V sobotu 7. září remizovali v předposledním duelu v Zaječově 5:5 a soutěž uzavřeli další remízou 5:5 na kurtu TJ Slavoj Tachov. V konečné tabulce 2. ligy A 2013 – základní část se umístili na pěkné 6. příčce se 12 body před sedmou Jiskrou Aš (6 bodů) a osmou TJ Sokol Mnichovo Hradiště (5 bodů).

A skupinu vyhrál SK LIAPOPR WITTE Karlovy Vary s 21 body, před TJ Spartakem Čelákovice „B“ a TJ Plazy (obě po 20 bodech). Na čtvrtém místě skončil Nohejbal klub Zaječov (15 bodů) a pátá byla TJ Slavoj Tachov se 13 body.

Slánské nohejbalisty nečeká žádná kvalifikace ani baráž, takže si mohou v zimním období zarelaxovat a v trénincích na parketách sokolovny se v klidu připravit na jarní část příštího druholigového ročníku 2014.

K historicky nejúspěšnějšímu ročníku gratulujeme.

LiD

Nohejbal Slaný

Nohejbalisté slánského Sokola – stojící zleva: Černý, Gruber, Radoměřský, Vondráček, Lidický starší, Hrdina - sedící zleva: Jiří Beránek, Jakub Beránek, Novák a Lidický mladší. – Foto archiv L.D.