Slánská sokolovna, která letos slaví již 115. výročí svého postavení a otevření, zve všechny malé i velké cvičence do cvičebních hodin odboru Sokolské všestrannosti, které se proti minulému školníku roku nezměnily.

Takže oddíl Rodiče a děti (2 – 4 roky) cvičí v pondělí a ve čtvrtek od 16 do 17 hodin, nejmladší (předškolní) žactvo (4 – 6 let) cvičí v úterý od 17 do 18 hodin, mladší žactvo (1 – 4 třída) pondělí a čtvrtek 17 – 18 hodin, starší žactvo (5 – 8 třída) pondělí a čtvrtek 18 – 19 hodin, zdravotní cvičení úterý 18 – 19 hodin a příjemné cvičení pro ženy a dívky také v úterý o19 – 20 hodin.

Ve svých nezměněných tréninkových hodinách (pondělí, středa, pátek) cvičí i oddíl karate a sportovní oddíly volejbalu a nohejbalu.Cvičení v sokolovně

Zájemci se mohou přihlásit v uvedených hodinách u pomahatelů v šatnách nebo přímo u cvičitelů a trenérů v tělocvičně.

Těšíme se na vás!

Za výbor TJ Sokol Slaný