Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší

Nohejbalisté TJ Sokol Slaný pomalu končí jarní část soutěže, ve které zatím neprohráli. V sobotu 2.června porazili doma Nové Strašecí 6:2 a v odpolední dohrávce odloženého utkání z 12.5. ve stejný den zvítězili 6:1 nad nohejbalisty Nymburka.

V sobotu 9.června vyjížděli za utkáním na pražský Šacung, kde vyhráli rovněž 6:1.

V neděli dopoledne se na slánských kurtech uskutečnil turnaj dorostu, který vyhráli mladíci z Chabařovic před Zaječovem, Slaným A, Plasy A, Slaným B a Plasy B.

V sobotu 16.června hostí Slaný na domácím kurtu od 9,00 hodin Český Brod a o týden později, v sobotu 23. června ukončí jarní část soutěže 1.KP ve stejném čase utkáním s Dobříší.

Volejbalisté TJ Sokol Slaný dohrávali sezónu 2011 – 12 dvěma posledními zápasy. V sobotu 2.června plichtili na SVC Rakovník 3:2 a 1:3 a v sobotu 9. června prohráli doma s Odolena Vodou 0:3 a 1:3.

Sokolské volejbalistky prošly jarní částí KP 2 bez ztráty kytičky, když v posledních dvojzápasech porazili v sobotu 2.června Dobřichovice 3:2 a 3:1 v neděli 10.června zvítězily nad družstvem Kladna 2x 3:0.

Výsledné tabulky nohejbalu i volejbalu přineseme v dalších Slánských listech.

Volejbalisté Slaný