Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší

V sobotu 9. června se od 9,30 hodin dopoledne se ve slánské sokolovně odbývaly zkoušky dovednosti mladých karatistů sportovního oddílu Shotokan karate Do TJ Sokol Slaný, nutné k získání výkonnostních pásků.

Celkem pětadvacet abonentů páskování zacvičilo své sestavy a předvedlo své znalosti zkušebnímu komisaři Romanu Kohoutkovi (5 dan) z Kladna.  Sedmnáct jich prošlo a odneslo si nový pásek s osvědčením a osm dalších, kterým se první pokus nepovedl, bude nabídnuta druhá možnost k opravě.

Republikovou akcí pořádanou slánským karatisty pod záštitou starosty Královského města Slaný RNDr.Ivo Rubíka je Karate Do mezinárodní seminář Sensei Paolo Lusvardi (7 dan), který se koná ve dnech 23. – 24. června ve velké tělocvičně Víceúčelové sportovní haly ve Slaném. Více na www.karateslany.com.

LiD

Karatisté slánského Sokola páskovali

– Po slavnostním páskování ve slánské sokolovně. Vlevo trenér a předseda oddílu Robert Rous vedle zkušebního komisaře Romana Kohoutka, vpravo trenér Petr Mráček. – Foto L.Dobner