Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší

Účast cvičenek TJ Sokol Slaný na republikových přeborech ČOS v Brně a v Praze jsme ohlásili již v minulých Slánských listech a nyní se tedy podívejme, jak se jim dařilo.

Mladší žákyně Petra Mazochová skončila na své republikové premiéře 27. 5. v Brně na slušném 23 místě z 31 účastnic.

Slánské reprezentantky v Praze si o týden později vedly následně:

Dorostenka Eva Müllerová byla 13. v plavání, 13. v gymnastice (z toho 6. nakladině!), 5. v atletice a celkově skončila 11. z 23 závodnic.

Fantastický hattrick Ilony Cibulkové

Lucie Lišková byla v kategorii žákyně III. 20. v plavání, 7. ve šplhu, 9. v atletice, 29 v gymnastice a celkově 20 z 34 závodnic.

Tereza Pflégrová byla v kategorii žákyně IV. 27 v plavání, 5. ve šplhu, 16. v atletice, 22. v gymnastice, celkově 18 z 32 závodnic.

Klára Ničová byla v kategorii žákyně IV. 8. v plavání, 27. ve šplhu, 27. v atletice 16. v gymnastice a celkově 20 z 32 závodnic

Krásný hattrick, použijeme-li hokejovou terminologii, si vybojovala Ilona Cibulková v kategor

ii ženy, která při 4. místě v plavání, 2. v gymnastice (1.na hrazdě, 2. na kladině) 1. v atletice (1.800 metrů)  byla celkově první. Je to její třetí republika, kterou v letech 2010, 2011 a 2012 vyhrála.

Velkým úspěchem TJ Sokol Slaný je skutečnost, že se její cvičenky na republiku probojovaly a již třetí prvenství Ilonky Cibulkové je víc než třešničkou na tomto sokolském dortíku.

Gratulujeme!

Zleva: cvičitelka Soňa Šumová, Klára Ničová, Lucie Lišková, Tereza Pflégrová, Eva Müllerová a náčelnice a cvičitelka Karla Kroufková, před nimi uprostřed Ilona Cibulková – Foto Libor Dobner