Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší

Republikový Přebor ČOS mladšího žactva v Sokolské všestrannosti (gymnastika, šplh, plavání a atletika) se uskutečnil  o víkendu 25. – 27.května v Brně. Slánský Sokol na něm reprezentovala Petra Mazochová, za doprovodu cvičitelky a náčelnice Sokola Káji Kroufkové a rodičů.Slánské sokolky

Přebor ČOS staršího žactva, dorostu a dospělých probíhá o týden později 1.- 3.června v Tyršově domě v Praze, kam za slánský Sokol odjíždějí starší žákyně Lucka Lišková a Klára Ničová (náhradnice Tereza Pflégrová), dorostenka Eva Müllerová a Ilona Cibulková za ženy. Výsledky našich cvičenek z obou republikových přeborů přineseme v příštích Slánských listech.

Sletová příprava vyvrcholí v neděli 10.června župním sletem na Kladně, kterého se slánský Sokol účastní skladbami Jonatán, Nebe nad hlavou a Česká suita. Na Kladno odjíždí ze Slaného celkem 23 dětí a 21 dospělých. včetně cvičitelů.

LiD

+ foto  – Petra Mazochová se svojí cvičitelkou a náčelnicí Sokola Kájou Kroufkovou. – Foto Libor Dobner