Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší

Míčové soutěže slánských sokolských sportovních oddílů pokračovaly podle svých kalendářů následovně:

Nohejbalisté TJ Sokol Slaný hráli v sobotu 19. května ve Vrdech, kde zvítězili 2:6. O týden později hostili na slánských kurtech Nohejbal Kostelec, se kterým sehráli rovněž rychlou partii a vyhráli 6:1.

Nohejbal Slaný

V dalším programu sehrají slánští nohejbalisté hned dvě utkání v sobotu 2. června, kdy od 9,00 hodin dopoledne hostí Nové Strašecí a v odpoledních hodinách dohrají odložené utkání z 12. května s nohejbalisty Nymburka. V sobotu 9. června jedou za utkáním na kurt Šacungu Praha.

Volejbalisté slánského Sokola hráli v sobotu 19. května doma s Kladnem a vyhráli 3:1 a 3:0. V sobotu 26 . května měli hrát v Mělníku, ale utkání bylo odloženo na 31.května. V sobotu 2. června jedou naši muži do Rakovníka a v sobotu  9.června hostí na domácích kurtech Odolena Vodu.

Sokolské volejbalistky hrály v sobotu 19. května

v Dobříši, kde vyhrály 2:3 a 0:3. Utkání s Kladnem, rozepsané na 26. května, bylo odloženo na 10.června.

V sobotu 2. června hostí slánské volejbalistky na domácích kurtech Dobřichovice a v neděli 10. června dohrávají odložené dvojutkání s Kladnem. Začátky zápasů jsou v 10,00 hodin!

LiD

+ foto  – Nohejbalisté slánského Sokola před utkáním s Kostelcem. Zleva stojí: Jiří Lidický, Jan Radoměřský, Miroslav Bareš, Martin Vondráček, před nimi: Jiří Lidický jr., Jakub Beránek a Jiří Beránek.