Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší

Na čtvrtek 10. května byla ve slánské sokolovně ohlášena veřejná cvičební hodina, ve které slánští Sokolové předvedli svým příznivcům ukázky sletových skladeb a cvičení karatistů a gymnastek. Po přivítání starostou slánského Sokola začal program sletovou skladbou Jonatán, kterou zacvičily slánské dívenky, svěřenky cvičitelek Dany Zmátlíkové a Sylvy Ničové. Následovalo vystoupení mladých karatistů, kteří pod vedením trenéra Michala Kaisera předvedli některé ukázky tohoto bojového sportu. Dalším číslem byla sletová skladba Nebe nad hlavou, vedená cvičitelkou Věrou Vaňkovou, kterou nacvičují dívky a ženy se švihadly. Třetí sletová skladba zaplnila celou plochu velké tělocvičny, protože slánským ženám, vedeným Martinou Hortovou, přijely se skladbou Česká suita vypomoci Sokolky z TJ Rakovník, oplátkou za jejich nedávnou spoluúčast na akademii v Rakovníku.

Jonatán

Veřejnou hodinku zakončily slánské gymnastky, s cvičitelkou Soňou Šumovou, ukázkami cvičení na hrazdě, kladině a na gymnastickém koberci.

Veřejná hodina se vydařila, všem cvičencům a cvičenkám jakož i cvičitelům a trenérům patří poděkování. Příští veřejnou akcí by měl být tradiční Dětský den, který se v rámci Sokolení uskuteční na kurtech sokolovny za spoluúčasti slánské TOP 09 ve čtvrtek 14. června od 16,00 hodin.

LiD

Fotografie v galerii.