Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší

Ze sokolských kurtů

Nohejbalisté slánského Sokola vyjížděli v sobotu 5. května do Dobříše, kde s přehledem zvítězili 0:6. Utkání Slaný – Nymburk, které bylo na pořadu o týden později, bylo pro nepřízeň počasí a nezpůsobilé hřiště odloženo.

Velmi dobře si vedou sokolské odbíjenkářky, které v sobotu 12. května vyhrály při výjezdu do Berouna 1:3 a 0:3 a hned následující neděli 13. května porazily na parketách slánské sokolovny Rakovník B dvakrát 3:0.

Nedařilo se mužům, kteří na domácím kurtu podlehli 5. května Kladnu B 1:3 a 2:3 a o týden později 12. května, prohráli v Rakovníku dvakrát 3:0.Volejbalistky Slaný

Ani volejbalisté TJ Sokol, Slaný – Studeněves  nevstoupili do svého okresního přeboru dobře. Ve čtvrtek 3. května prohráli 0:3 doma s Buštěhradem a ve čtvrtek 10. května prohráli v Zájezdu 3:0.

Naše pozvánka platí pro utkání v sobotu 19. května, kdy od 10,00 hodin hostí na slánských kurtech slánští volejbalisté borce Kladna A na sobotu 26. května, kdy se na kurtech sokolovny hrají utkání nohejbalu Slaný – Kostelec od 9,00 hodin a volejbalu žen Slaný – Kladno od 10,00 hodin.

LiD

Volejbalistky slánského Sokola mezi dvojutkáním  s  Rakovníkem  B.  Zleva stojí: Dana Jandová, Jana Trojanová, Pavlína Tomasková a Milena Štrosová, vpředu zleva: Edita Mufová, Jitka Mužíková a Radka Skoková. – Foto: Libor Dobner